AKTİVİTELER

HAVUZ

Barut Lara’da, stil sahibi 6 farklı havuz. Yetişkin, çocuk ve bebekler için farklı büyüklüklerde özel havuzlar. Bahçeye açılan kapalı yetişkin havuzu, sahip olduğu ısıtma sistemiyle kış mevsiminde de hizmet vermektedir. Stylish-All konsept ile artık her şey daha tarz.


PLAJ VOLEYBOLU

Stylish-All konsept ile fark yaratan spor aktiviteleri Barut Lara’da. Kumsalda bulunan voleybol neti etrafında eğlenceli dakikalar sizleri bekliyor. Otelimizin animasyon ekibi tarafından misafirlerimizle gerçekleştirdiğimiz eğlenceli bir aktivite.


SQUASH KORTU

Barut Lara’da, elegant bir keyif olan squash ile ilgilenen misafirlerimizin hizmetine sunulan squash kortu, ekipmanları ve akşam ışıklandırması bulunmaktadır. Ücretsiz bir hizmettir ve tatilinizin enerji seviyesini yükseltecek bir aktivitedir.

GYM IN THE ROOM

Spor yapmak için sınırları kaldıran bir anlayış ile hazırlanan “Gym in the Room” konsepti ile artık odalarınıza ‘Yoga Mat, Yoga Kemer ve Yoga Roller’ isteyebilir, dilediğiniz zaman dilediğiniz yerde spor yapabilirsiniz. İnce detaylarla düşünülmüş bu ayrıcalıklı hizmetten ücretsiz yararlanabilmek için rezervasyonunuz sırasında ya da tatiliniz süresince Misafir İlişkileri bölümüne bilgi verebilirsiniz.

WELLFIT CLUB

Açık alanda bulunan, kaydırmaz zemindeki boks torbası, tırmanma ipi, barfiks aletleri misafirlerimizin kullanımına sunulmaktadır. WellFit Club, havuzun yan bölümünde konumlanmaktadır. Profesyonel eğitmenlerimiz eşliğinde,misafirlerimiz açık alan spor aktiviteleriyle buluşmaktadır.

MINI GOLF

Eğlenceli bir aktivite olan golf keyfini Barut Lara’da deneyimleyin. Korsan temalı mini golf alanı, 9 istasyondan oluşmaktadır. Oyunda her istasyon, korsana ulaşabilmek için bir basamak olarak kullanılmaktadır. Bu golf alanı, eğlenceli ve kaliteli zamanlara ev sahipliği yapmaktadır. Golf alanındaki hanımeli çiçekleri ise oyun esnasında güzel kokularıyla misafirlerimize eşlik etmektedir.

JOGGING PARKURU

Yürüyüş yapmayı seven ve sağlıklı kalmak isteyen misafirlerimiz için otelin etrafını dolaşan ve yaklaşık 1600 metre uzunluğunda bir alan kullanımlarına sunulmaktadır. Vücutlarındaki toksinleri atan misafirlerimiz kendini daha fit ve yenilenmiş hissedecek.

ANİMASYON

Eğlence alanında profesyonel olan animasyon ekibimizin rehberliğinde, eğlenceli bir tatil deneyimi sizleri bekliyor. Akşam yemeğinden sonra haftanın 7 günü farklı şovlar misafirlerimizle buluşmaktadır. Çocuklar içinse farklı temalarda şovlar düzenlenmektedir. Tüm misafirlerimiz için eğlenceli zamanlar Barut Lara’da.

SU KAYDIRAKLARI

Barut Lara’da Stylish-All konsept ile 3 adet yetişkinler için, 2 adet çocuklar için kullanıma uygun olan su kaydıraklarıyla daha fazla eğlence sizleri bekliyor. Gün içerisinde eğlencenin ritmini bulduğu su kaydıraklarıyla özel bir tatil deneyimi Barut Lara’da.


TENİS KORTU

Barut Lara’da Stylish-All konsept kapsamında 3 farklı açık tenis kortu bulunmaktadır. Tatilde de antrenmanlarına devam etmek isteyen sporseverler için özel aktiviteler Barut Lara’da. Tenis raketleri ve top Barut Lara tarafından ücretsiz olarak temin edilmektedir. Kortlardan 2 tanesi quartz zemin, 1 tanesi tartan zemin üzerine kurulmuştur. Akşam ışıklandırması ücretli bir uygulamadır.


FITNESS SALONU

Kapalı alan fitness merkezimiz, son teknoloji fitness ve kardiyo ekipmanlarıyla tüm misafirlerimizin kullanımına açıktır. İsterseniz özel antrenörünüzle çalışabilir, isterseniz kendiniz bireysel antrenmanlar yapabilirsiniz. Koşu bantları internet bağlantılı olduğundan dolayı, istediğiniz müziği dinleyebilirsiniz. Barut Fitness Salonuyla sağlıklı tatiller deneyimleyin.

SİNEMA

Barut Lara, film tutkunu misafirlerimize sanat ve kültür açısından zengin hem de sosyalleşme imkanlarıyla dolu bir tatil deneyimi sunmaktadır. Her gün 1 güncel film gösterimdedir. Filmler Türkçe altyazılı olarak yayınlanmaktadır.Maçların olduğu akşamlarda da sporseverler için maç yayını yapılmaktadır.

OKÇULUK

Profesyonel hocalar eşliğinde misafirlerimize ok ve yay nasıl tutulur, nasıl yay çekilir, emniyet nasıl sağlanır gibi kısa bir ön bilgilendirme yapıldıktan sonra misafirlerimizin bireysel oynamalarına bazen de diğer misafirlerimizle beraber turnuva düzenlemelerine olanak sağlanır. Aktivitenin yapıldığı alanda 3 adet hedef tahtası vardır. Rekabetin ve eğlencenin bir noktada buluştuğu sportif etkinlikler Barut Lara’da.

FRESH PARK

Fresh Park, aktivite havuzu ve su kaydıraklarının yanında açık alanda bulunmaktadır. Zemini suyu emen özel bir yapıdan oluşmaktadır. Emdiği suyu oyun alanındaki oyun istasyonlarına geri püskürten bir devridaim sistemiyle çeşitli su eğlencelerinin merkezi konumundadır. Her ne kadar çocuklar için düşünülmüş olsa da yetişkin misafirlerimiz de burada zaman geçirmektedir.

THALLASSO HAVUZU

Ücretli aktiviteler arasında yer alan Spa bölümündeki Thallasso havuzumuz da yenilenin.Deniz suyu ile doldurulmuş thalasso havuzu, kapalı havuz özelliği taşımaktadır. Farklı tatil deneyimlerinizden biri olacak bu havuz, Stylish-All konsept ile sizleri bekliyor.
.


ÇOK AMAÇLI KORT

Misafirlerimizin gönlünce spor yapabilmesi ve aktif bir tatil geçirebilmesi için, bir adet çok amaçlı kort bulunmaktadır. Bu kortta isteyen futbol, isteyen basketbol; isteyen ise hentbol gibi eğlenceli sporlar için kortu kullanabilmektedir. En eğlenceli saatlerinizi geçirebileceğiniz bu kortta enerjik saatler sizleri bekliyor.


OYUN SALONU

Sinemanın yanında bulunan ve misafirlerimizin uğrak noktası olan oyun odası, birçok eğlenceli seçenekle Barut Lara’da. Okey, tavla gibi oyunların dışında kart oyunları gibi popüler aktiviteler için de kullanılmaktadır. Sohbetlerin eşlik ettiği bu oyunlar, sosyalleşmek için mükemmel fırsatlar sunmaktadır.

HAVALI TÜFEK

Farklı bir deneyim yaşamak isteyen misafirlerimiz için profesyonel hocalar eşliğinde öğretilmektedir. Misafirlerimize tüfek nasıl tutulur, emniyet nasıl sağlanır, nasıl ateşlenir gibi kısa bir ön bilgilendirme yapıldıktan sonra bireysel oynamalarına bazen de diğer misafirlerimizle birlikte turnuva yapmalarına olanak sağlanır.

STEP SALONU

Vücudunun esnekliğini arttırmak veya çeşitli aktivitelerde yer almak isteyen misafirlerimize jimnastik salonumuzda birçok fırsat sunulmaktadır. Salonumuz, profesyonel antrenörler eşliğinde olduğu gibi bireysel kullanımınıza da uygundur. Yoga, pilates, step-aerobik, zumba gibi eğlenceli aktiviteler, Barut Lara’da sizleri beklemektedir.

TEENAGE CLUB

Barut Lara’da genç misafirlerimize özel bir alan. Teenage Club’da gençler için farklı özellikte aktiviteler bulunmaktadır. Playstation, langırt, masa tenisi, dart, bilardo gibi salon oyunlarının yanı sıra; karaoke, grafiti, köpük partisi gibi eğlenceler düzenlenmektedir. Müziğe yatkın olan misafirlerimiz için DJ’lik kursu, sporseverler için su topu, beach volley, futbol… Siz de Barut Lara’da, Teenage Club ile eğlencenin bir parçası olun.