Image

PLAJ VOLEYBOLU

Stylish-All konsept ile fark yaratan spor aktiviteleri Barut Lara’da. Kumsalda bulunan voleybol neti etrafında eğlenceli dakikalar sizleri bekliyor. Otelimizin animasyon ekibi tarafından misafirlerimizle gerçekleştirdiğimiz eğlenceli bir aktivite.

TENİS KORTU

Barut Lara’da Stylish-All konsept kapsamında 3 farklı açık tenis kortu bulunmaktadır. Tatilde de antrenmanlarına devam etmek isteyen sporseverler için özel aktiviteler Barut Lara’da. Tenis raketleri ve top Barut Lara tarafından ücretsiz olarak temin edilmektedir. Kortlardan 2 tanesi quartz zemin, 1 tanesi tartan zemin üzerine kurulmuştur. Akşam ışıklandırması ücretli bir uygulamadır.

Image
Image

ÇOK AMAÇLI KORT

Stylish-Misafirlerimizin gönlünce spor yapabilmesi ve aktif bir tatil geçirebilmesi için, bir adet çok amaçlı kort bulunmaktadır. Bu kortta isteyen futbol, isteyen basketbol; isteyen ise hentbol gibi eğlenceli sporlar için kortu kullanabilmektedir. En eğlenceli saatlerinizi geçirebileceğiniz bu kortta enerjik saatler sizleri bekliyor.

SQUASH KORTU

Barut Lara’da, elegant bir keyif olan squash ile ilgilenen misafirlerimizin hizmetine sunulan squash kortu, ekipmanları ve akşam ışıklandırması bulunmaktadır. Ücretsiz bir hizmettir ve tatilinizin enerji seviyesini yükseltecek bir aktivitedir.

Image
Image

FITNESS SALONU

Kapalı alan fitness merkezimiz, son teknoloji fitness ve kardiyo ekipmanlarıyla tüm misafirlerimizin kullanımına açıktır. İsterseniz özel antrenörünüzle çalışabilir, isterseniz kendiniz bireysel antrenmanlar yapabilirsiniz. Koşu bantları internet bağlantılı olduğundan dolayı, istediğiniz müziği dinleyebilirsiniz. Barut Fitness Salonuyla sağlıklı tatiller deneyimleyin.

HAVALI TÜFEK

Farklı bir deneyim yaşamak isteyen misafirlerimiz için profesyonel hocalar eşliğinde öğretilmektedir. Misafirlerimize tüfek nasıl tutulur, emniyet nasıl sağlanır, nasıl ateşlenir gibi kısa bir ön bilgilendirme yapıldıktan sonra bireysel oynamalarına bazen de diğer misafirlerimizle birlikte turnuva yapmalarına olanak sağlanır.

Image
Image

MINI GOLF

Eğlenceli bir aktivite olan golf keyfini Barut Lara’da deneyimleyin. Korsan temalı mini golf alanı, 9 istasyondan oluşmaktadır. Oyunda her istasyon, korsana ulaşabilmek için bir basamak olarak kullanılmaktadır. Bu golf alanı, eğlenceli ve kaliteli zamanlara ev sahipliği yapmaktadır. Golf alanındaki hanımeli çiçekleri ise oyun esnasında güzel kokularıyla misafirlerimize eşlik etmektedir.

JOGGING PARKURU

Yürüyüş yapmayı seven ve sağlıklı kalmak isteyen misafirlerimiz için otelin etrafını dolaşan ve yaklaşık 1600 metre uzunluğunda bir alan kullanımlarına sunulmaktadır. Vücutlarındaki toksinleri atan misafirlerimiz kendini daha fit ve yenilenmiş hissedecek.

Image
Image

STEP SALONU

Vücudunun esnekliğini arttırmak veya çeşitli aktivitelerde yer almak isteyen misafirlerimize jimnastik salonumuzda birçok fırsat sunulmaktadır. Salonumuz, profesyonel antrenörler eşliğinde olduğu gibi bireysel kullanımınıza da uygundur. Yoga, pilates, step-aerobik, zumba gibi eğlenceli aktiviteler, Barut Lara’da sizleri beklemektedir.

WOOD GYM

Türkiye’nin ilk açık hava fitness deneyimini yaşayacağınız Woodsman Fitness, Barut Lara misafirlerini bekliyor. Ağaçtan tasarlanmış doğal ekipmanlarla spor keyfinizi yeni bir boyuta taşıyacağınız alan, yetişkin misafirlerimiz için özel olarak hazırlandı. Bireysel olarak spor yapabileceğiniz Woodsman Fitness’ta eşsiz Akdeniz manzarasına karşı spor yapmanın keyfini yaşayın.

Image