BARUT LARA’NIN BÜYÜLÜ DÜNYASINI KEŞFET

Otelimize varışınızla “Stylish All” konsepti eşliğinde, cennetteki yolculuğunuz başlıyor. Her köşesinde tarzını yansıtan Barut Lara’yı tadarak anlamanız için otelimizin özel tadı olan “Linden Love’ı” yudumlarken, güler yüzlü ekibimiz en kısa sürede check-in işlemlerinizi tamamlayarak, sizi tarzı olan bir yolculuğa çıkarıyor. Barut Lara’da, gazebo ve diğer özel mekanları keşfet.

GAZEBO & PAVİLYON
DAHA ÖZEL

Gazeboda Stille Bronzlaşın Barut Lara’nın plajında yer alan 2 kişilik “Gazebo” ve 5 kişilik Pavilyon da özel bir Akdeniz deneyimi. Partnerinizle ya da sevdiklerinizle size özel bir plaj deneyimi Stylish-All konsept ile sizleri bekliyor. Günlük kiralanan Gazebolarda / pavilyonlarda sınırsız içececek servisi sizleri bekliyor. Detaylı bilgi için otelimizle iletişime geçin.

TATİLİNİZE GAZEBO KEYFİ EKLEYİN!

CLUB VITALITY
BU KIŞ DAHA KONFORLU

CLUB VITALITY
BU KIŞ DAHA KONFORLU

Tamamen misafirlerin mutluluğuna odaklanmış bir konsept hayal edin.

1 Kasım’dan 1 Nisan’a kadar dilediğiniz gibi faydalanabileceğiniz, ayrıcalıklarla donatılmış mutlu bir dünya. Otele girişinizle başlayan konaklama yolculuğunuzda, her türlü ihtiyacınızda sizlerle ilgilenen, sıcak, güler yüzlü ve saygılı çalışanlarımız, sizlere eşlik edecektir. Yaşam standartlarınız ve özel gereksinimleriniz gözetilerek, sıcaklığını sizin kontrol edebileceğiniz, konfor ve lüks detaylarla donatılmış stil odalar odalar sizleri bekliyor.

İçerisinde özel diyet ve vegan yemeklerin de bulunduğu, farklı yeme alışkanlıklarına hitap eden zengin menü içeriğiyle daha tarz mutfak deneyimi sizleri bekliyor.

Enerjisi yüksek seçkin misafirlerimiz için hazırlanmış birbirinden eğlenceli aktiviteler, müzik dinletileri, sinema gösterimleri ve daha pek çok eğlenceli etkinlik otellerimizde sizleri beklemektedir. Asıl olansa hak ettiğiniz konforu ve huzuru bulabileceğiniz güven dolu sıcacık bir atmosfer.

 

DESIGNER SUITE
STYLISH ALL+

STYLISH ALL – DESIGNER SUITE

DOKTOR
MEHMET VEDAT ÖZEK
 

VEGAN
MUTFAK

Antalya’nın en iyi vegan mutfağı, Barut Lara Zestful Bazaar’da vegan beslenen misafirlerimizle buluşuyor. Açık büfe ana restoranda vegan dostu, bulaşmamış yiyeceklerle tatildede yeme alışkanlıklarınıza sahip çıkarak sağlıklı beslenin. Akdeniz’in eşsiz doğasında yetişen taze bitkisel besinlerle konaklamanıza tat katın. Antalya’nın en stil restoranlarına sahip, Barut Lara’de titizlikle hazırlanan vegan dostu köşemizde rahatlıkla sizi mutlu edecek lezzetlere ulaşabilirsiniz.