ENTERTAINMENT

Auf unsere Gäste, die Ihren Urlaub im Barut Lara verbringen, warten phantastische Shows. Unser Veranstaltungskalender 2018, auf dem viele besondere internationale Events stehen, wird Sie mit Künstlern aus aller Welt überraschen.

Barut Lara lädt seine Gäste mit folgenden Veranstaltungen und Shows zu einem einzigartigen audio-visuellen Erlebnis ein: 
„Anadolu Ateşi“, eines der bedeutendsten Ensembles der Türkei;
„Diamond Dolls“, ein Ensemble, das nur aus weibliches Tänzerinnen und Akrobaten besteht;

„Asterix“, eine Tanzshow mit speziellem Make-up- und Akrobatikkonzept, „Starwalker“, eine Tanzgruppe aus 25 talentierten Tänzern und Tänzerinnen, die auf der Bühne mit glitzernden Kostümen und speziellen Requisiten ein unvergessliches Michael Jackson Erlebnis bieten;


ENTERTAINMENT

Tatil seçimini Barut Lara’dan yana kullanan misafirlerimizi, tatilleri süresince sahne de dev şovlar bekliyor. Birbirinden özel etkinliklerin yer aldığı 2018 etkinlik takvimimiz de, dünyanın dört bir yanından gelen sanatçılar, performanslarıyla sizleri şaşırtacak.

Türkiye’nin en önemli dans topluluklarından Anadolu ateşi, sadece bayan dansçılardan ve akrobatlardan oluşan ‘’Diamond Dolls’’ , özel makyajları ve akrobasi konseptiyle özel bir dans şovu olan ‘’Asterix’’ , 25 yetenekli dansçı parıldayan kostümleri ve aksesuarlarıyla sahnede Micheal Jackson rüzgarı estiren ‘’Starwalker’’ , özel dizayn edilmiş kostümleri görsel bir şölenle birleştiren ‘’Fairytale’’ , farklı müzik tarzları ve dans türlerinin sergilendiği eşsiz bir şov olan ‘’Action Street’’ ile Barut Lara misafirlerini görsel ve işitsel bir şölene davet ediyor.

Stylish-All konsept ile Barut Lara’da daha stil şovlar, daha özel deneyimler ve daha keyifli bir tatil için siz de yerinizi ayırtın. Özel deneyimler ve unutulmaz anlar herşey dahil tatil seçenekleriyle Barut Lara’da sizleri bekliyor.